- Szombaton 18:30-tól a MEAFC-Miskolcot fogadjuk
- Visszatérünk a Sport11-be
- Beák Gábort utoljára láthatjuk a pályán
- Szigorú járványügyi szabályok mellett tekinthető meg a mérkőzés
Szombat este több ponton is ízelítőt kaphatunk a közeljövő TF-meccseiből. A legfontosabb és a legszívfájdítóbb, hogy Beák Gábort, a nagyszerű sportembert utoljára láthatjuk TF-mezben a pályán. Gabi részére ünnepélyes búcsúztatást szervezünk, már csak ezekért a könnyfakasztó pillanatokért érdemes lesz kijönni a Sport11-be. A pontos forgatókönyvet most még nem áruljuk el, hogy maradjon némi meglepetés a mérkőzésre is.
Bizony, a Sport11-be, hiszen ősztől újra Kamaraerdőn szerepel csapatunk. Az edzéseink egy részét az elmúlt két szezonban is a 11. kerületben tartottuk, illetve Gabi és Keca is ezen a parketten emelhette magasba a Piros csoport bajnoki serlegét 2018-ban, azaz leendő vezetőedzőnk és újdonsült csapatkapitányunk kis túlzással minden zugát ismeri a létesítménynek. Bízunk benne, hogy szurkolóink is megértéssel élik meg a „hazaköltözést”, és a korábban megszokott számban lesznek ott a srácok mögött (vagy jelen esetben velük szemben).
A MEAFC elleni mérkőzést a járványhelyzet miatt speciális szabályokkal lehet csak megtekinteni. Belépéskor minden nézőn testhőmérséklet mérést végeznek a biztonsági szolgálat munkatársai, és csak 37,5°C alatti hőmérsékletű személyek ülhetnek le a lelátón. A személyzet emellett a maszkok helyes (orrot és szájat egyaránt eltakaró) viselését is ellenőrizni fogja. Ebben a rendkívüli helyzetben külön kérjük szurkolóink türelmét és a speciális szabályok betartását.
Szeretettel várunk tehát mindenkit a 2020/21-es évad első bajnokijára. Mostantól egy kicsit minden más lesz. Egyvalami viszont állandó marad: Hajrá, TF!
TF-Budapest – MEAFC-Miskolc
16:00 | U20-as mérkőzés
18:30 | Feldobás
V.: Vida József, Bagi Bálint, Pécsi Zsolt (Vághy Tamás János)